پنکه خورشیدی ماشین یکی دیگر از خلاقیت های بشر است.پنکه خورشیدی اتوکول به گونه ای طراحی شده است که با نصب آن به پنجره  اتومبیل خود می توانید فضای داخل اتومبیل را خنک نگه داریدو در فصل تابستان با لذت هرچه بیشتری رانندگی کنید.پنکه خورشیدی ماشین اتوکول با جدب انرژی خورشیدی و تبدیل آن به الکتریسیته با استفاده از موتوری که در آن تعبیه شده است میتواند دمای ماشین را پایین آورد.اتوکول یک دستگاه تهویه و خنک کننده هوشمند است .ویژگی های منحصر بفرد این دستگاه خنک کننده و هوشمند آن را به یک محصول بی نظیر تبدیل کرده است.فرصت را از دست ندهید

قیمت اتوکول اصل : فقط 19500 تومان

تعداد:۱ دستگاه  اصلی

پنکه خورشیدی معمولی

قیمت اتوکول معمولی : فقط 14000 تومان

تعداد:۱ دستگاه

 

خرید اینترنتی پنکه خورشیدی ماشین پرکاربرد برای شما که به صرفه جویی در اانرژی های محدود مثل بنزین اهمیت می دهید . با خرید اینترنتی پنکه خورشیدی ماشین اتوکول دیگر نیازی به استفاده از کولر ماشین ندارید که مصرف بنزین را افزایش می دهد . با توجه به طراحی ویژه و منحصر به فرد ,پنکه کوچک اتوکول auto cool در هر ماشینی قابل استفاده بوده و روی هر شیشه ای قابل نصب می باشد. نصب کردن این دستگاه خنک کننده بسیار آسان می باشد, اتوکول را به شیشه وصل می کنید و بعد نوار پلاستیکی مخصوص را در اطراف اتوکول قرار می دهید و به سادگی اتوکول قابل استفاده می باشد.

پنکه خورشیدی

پنکه خورشیدی ماشین پنکه اتوکول یک دستگاه تهویه و خنک کننده هوشمند است که جایگزین مناسبی برای استفاده از کولر ماشین می باشد پس با استفاده از پنکه اتوکول در مصرف بنزین هم صرفه جویی کنید. به محض اینکه جلوی تابش نور خورشید قرار گرفتید پنکه اتوکول به طور اتوماتیک به کار می افتد.این وسیله داخل داشبورد ماشین قرار می گیرد و جابه جا کردن آن بسیار آسان است.

خرید اینترنتی پنکه خورشیدی

با اتوکول از گرمای شدید داخل ماشین خداحافظی کنید

یک دستگاه تهویه و خنک کننده هوشمند

بهترین وسیله برای صرفه جویی در مصرف سوخت

با اتوکول از گرمای شدید داخل ماشین خداحافظی کنید

قیمت اتوکول اصل : فقط 14000 تومان

تعداد:۱ عدد اصلی

قیمت اتوکول اصل : فقط 19500 تومان

تعداد:۱ دستگاه  اصلی

 

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!
بد           خوب

تماس با ما:

(045)33746174